Obiekt był bardzo czysty, z małą częścią zewnętrzną do przygotowywania kawy i herbaty, co było plusem. Horst był bardzo miły i utrzymywał kontakt w przypadku jakichkolwiek problemów
Jedyne, co powiedziałbym, ponieważ ma nad nim okno z panoramą miasta, potrzebuje rolety, ponieważ ma oświetlić pierwszą rzeczą, a także późniejsze wymeldowanie. Ponieważ 10 to naprawdę wcześnie, kiedy jesteś poza domem, chcesz się trochę zrelaksować, więc nie mogłem skorzystać z żadnego miejsca do siedzenia, aby napić się kawy, zanim musieliśmy wyjść.